Prekes pristatome nemokamai per 3-5 darbo dienas*
Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti ar sukurti paskyrą.

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

„Acorelle„ Pažastų srities, veido ir bikini zonos depiliacinis vaškas „Royal" 100 ml

Įmonė: Acorelle
Prekės kodas: Acorelle vaškas 3
Bičiulių taškai: 8
Ar turime: Sandėlyje
Kaina:
23.99€ 19.20€

„Acorelle„ pažastų srities, veido ir bikini zonos depiliacinis vaškas „Royal" 100 ml - pirmasis 100 % organinis vaškas, kurio naudojimui juostelės nereikalingos. Acorelle „Royal" depiliacinis vaškas pagamintas iš bičių vaško ir baltosios lelijos ekstrakto, kurių dėka plaukeliai lengvai pašalinami, oda tampa švelni. Tai veiksminga ir praktiška priemonė norinčioms  visiškai pašalinami plaukelius nuo pažastų srities, bikini zonos ar veido.

Talpa 100 ml.

Pažastų, bikino zonos ir veido depiliacijai

Kaitinamas mikrobangų krosnelėjė, vaško šalinimo juostelės nereikalingos

Pakuotę sudaro: 100 g vaško indelis, 1 medinė mentelė, naudojimo instrukcija.

Naudojimo patarimai:

Prieš naudojant vašką pirmą kartą užtepkite vaško nedidelį kiekį ant odos. Jei po 24 valandų ant odos neatsiras sudirgimo galėsite naudoti vašką.

Naudokite vašką ant švarios, sausos, saulėje nenudegusios ir nepažeistos odos. 

Nenaudokite vaško iškart po dušo.

Nenaudokite vaško 24 valandas po kaitinimosi saulėje. Nesikaitinkite saulėje 24 valandas po vaško naudojimo.

Venkite vaško patekimo į akis ir ant gleivinės sienelių (ant genitalijų ir išangės zonos). Jei vaškas pateks į akis nedelsiant nuplaukite jį šiltu vandeniu.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Neprarykite. Jei prarijote kreipkitės į gydytoją.

Šis vaškas nenuplaunamas su vandeniu.

Vaško paruošimas:

Vaško kaitinimas

Vaškas kaitinamas tik mikrobangų krosnelėje - idėkite indelį į mikrobangų krosnelę.

Visuomet atidžiai sekite kaitinimo laiką naudodama laikrodį, matuojantį laiką sekundžių tikslumu, tam, kad užtikrintumėte tinkamą vaško paruošimą ir išvengtumėte rizikos nudegti.

Patikrinkite, kad medinė mentelė kaitinimo metu nebūtų palikta vaške ir kad indelis neturi neįprastų įlenkimų.

Vaškas niekada negali turėti kontakto su vandeniu kitaip jis praras savo efektyvumą.

Jei vaškas buvo kaitinamas per ilgai nelieskite indelio ir leiskite jam atvėsti.

a) kaitinimo laiką žiūrėti lentelėje, pateiktoje informaciniame lapelyje

b) po kaitinimo palaikykite indelį su vašku dar vieną minutę uždarytoje mikrobangų krosnelėje, tam, kad karštis vienodai pasiskirstytų po vašką. Arsargiai iššimkite indelį iš mikrobangų krosnelės naudodamos virtuvines pirštines ir pasistenkite jo nesuspausti.

c) jei indelis deformavosi ar vaškas išsipylė nelieskite indelio ir prieš išimdama palikite mikrobangų krosnelėje kol atvės. Jei per ilgai kaitintas vaškas turėjo kontaktą su Jūsų oda palaikykite kontakto paveiką sritį 10 min po šaltu vandeniu ir pasikonsultuokite su gydytoju. Nebandykite pašalinti vaško nuo odos.

Įspėjimai:

Po kaitinimo dažniausiai susidaro skystesnė vaško sritis indelio viduje ir kietesnė konsistencija indelio kraštuose, tai yra normalu.

d) su mentele lėtai išmaišykite vašką, stengiantis suvienodinti skystesnę vaško viduje ir kietesnę vaško indelio kraštuose esančią konsistenciją. Jeigu vašką sudėtinga išmaišyti išimkite mentelę ir pakartotinai pakaitinkite vašką 15 sekundžių. Tai kartokite tol, kol gausite klampaus medaus konsistenciją. 

Perspėjimas:

Niekada nekaitinkite vaško pakartotinai daugiau nei 15 sekundžių.

Vaško temperatūros tikrinimas

Po 1 minutės vaško maišymo mentele patikrinkite temperatūrą uždėdama vaško ant vidinės riešo pusės. Jei vaškas per karštas palaukite, kol vaškas atvės ir vėl patikrinkite jo temperatūrą ant vidinės riešo pusės.

 

Plaukų šalinimas

1) padengimas vašku. 

a) naudodama mentelės galą paimkite vaško kiekį panašų į graikinio riešuto dydį, sukdama jį ant mentelės galo aplinkui siekiant išvengti vaško lašėjimo.

b) uždėkite vaško ant norimos depiliuoti zonos, tuomet paskirstykite vašką plaukelių augimo kryptimi. Tepdama vašką suformuokite vientisą juostelę plonesnę centre ir storesnę galuose, nuo 1 iki 2 milimetrų.

c) palikite visiškai išdžiūti ir pašalinkite kai vaškas taps visiškai nebelipnus.

 

Vaško šalinimas

Viena ranka prilaikykite odą ties suformuotos juostelės galu, o su kita ranka pakelkite juostelės kraštą ir staigiu judesiu nuimkite vašką plaukelių augimo kryptimi.

Po depiliacijos:

Siekiant pašalinti vaško likučius nuo odos,būtinai palaukite kol vaškas išdžius, pašalinkite jį su nagu arba su medvilniniu vatos tamponėliu suvilgytu į aliejų. 

Po depiliacijos gali atsirasti paraudimų, bet jie greitai išnyks.

Jei jums liko vaško kitam kartui:

nepalikite mentelės indelyje po naudojimo, pašalinkite kiek galima daugau vaško nuo mentelės jį nukrapštydama. Sumažinkite kaitinimo laiką pagal likusio vaško kiekį.

 

Sudedamosios dalys:

Glyceryl Rosinate, Baltas bičių vaškas *, Ricinos aliejus, Saulėgrąžų aliejus *, Lilium candidum Lempa (Lelijų) ekstraktas *

*Ingridientai, išauginti ekologiškuose ūkiuose

Prekės informacija
Sudėtis Glyceryl Rosinate, Baltas bičių vaškas *, Ricinos aliejus, Saulėgrąžų aliejus *, Lilium candidum Lempa (Lelijų) ekstraktas * *ekologiški ingredientai

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:Jūsų atsiliepimas:

Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: