Prekes pristatome nemokamai per 3-5 darbo dienas*
Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti ar sukurti paskyrą.

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Apie mus

„Ekošeima“ - jauna šeimos įmonė, norinti padėti Lietuvos šeimoms suprasti ekologiškos produkcijos naudą ir atrasti geriausius šios produkcijos panaudojimo būdus.  Įmonė siūlo įvairių, tik sertifikuotų gamintojų, ekologiškų produkcijos ženklų: Apeiron, Acrelle, Santaverde, Lagona, Lavera, Sante, Benecos, Bioturm, priemones.  Visi siūlomi produktai neturi parabenų, sintetinių priedų, nekenkia sveikatai, bei neturi neigiamų pasekmių gamtai.  Įmonė siekia atsižvelgti į kiekvieno kliento norus, todėl Jūsų laimė mums didžiausias įvertinimas. Esame atviri pasiūlymams ir pageidavimams, todėl siūlome jungtis prie mūsų ir rūpintis savo sveikata.

Nepaisant to, kad ekologijos šalininkų Lietuvoje vis daugėja, didelė dalis šeimų vis dar nevertina ekologiškų produktų ir jų naudos lyginant su sintetinėmis ir įvairių cheminių medžiagų perpylytomis priemonėmis. Mes siekiame, kad Jūs užsukę pas mus galėtumėte ne tik apsirūpinti butinomis ekologiškomis kosmetikos ar higienos, bet kartu ir padiskutuotumėte, kas jus domina, neramina ar šiaip guli neišsakyta.

Ekošeimos kolektyvas visada pasiruošęs padėti Jums pasirenkant ekologišką ir Jūsų poreikius atitinkančią kosmetiką. Didžiausias įvertinimas, koks tik gali būti - laimingi klientai, todėl kviečiame Jus visada klausti, mes padėsime priimti tinkamą sprendimą.

Kodėl Ekošeima:

Mus visada galite pasiekti žemiau nurodytais kontaktais.

 

Ekošeima

Krėvės pr. 69-44, LT-50356,

Tel. +370 678 81487 (8.00 – 17.00)

E-paštas ekologiskaseima@gmail.com (bet kuriuo paros metu)