Prekes pristatome nemokamai per 3-5 darbo dienas*
Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti ar sukurti paskyrą.

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Pristatymas

Pristatymo būdai

Prekių pristatymo tipą galite pasirenkti prekių pirkimo metu:

Atsiimkite patys. Prekes galima atvykti atsiimti Kaune arba Raseiniuose tik po to, kai Klientas gavo MB “Ekošeima” patvirtinimą apie prekių įsigyjimą ir susisiekė dėl prekių atsiiėmimo su MB “Ekošeima” elektroniniu paštu arba telefonu. Atsiimant prekes yra būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį pažymėjimą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Pristato AB Lietuvos paštas. Prekes siunčiame skubiu registruotu paštu į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį ar kaimą.MB “Ekošeima” įsipareigoja pristatyti prekes LR teritorijoje per 3-5 darbo dienas per AB Lietuvos paštas. Imamas papildomas mokestis priklausomai nuo Jūsų užsakomų prekio svorio ir matmenų (vidutiniškai 5 Lt). Prekės yra pristatomos Kliento nurodytu adresu arba į artimiausią pašto skyrių. Jei pristatyti į Jūsų nurodytu adresu nepavyksta, pašto dėžutėje Jums bus paliktas pranešimas, su kuriuo nuvyksite į artimiausią pašto skyrių ir siuntą atsiimsite. Jeigu norite prekes atsiimti tik Jūsų pageidaujamame pašto skyriuje, nurodykite pasirinktą pašto skyrių ir pristatymo tipą "Iki pareikalavimo". Užsakymai nuo 30 Eur pristatomi nemokamai

Lietuvos pašto siuntinys. Klientui pageidaujant prekes gauti greičiau siunčiama pašto siuntinys LR teritorijoje, imamas papildomas 4 Lt su PVM mokestis kiekvienam prekių užsakymui, kuris nepriklauso nuo vienu metu perkamų prekių kiekio (vienos ir dešimties prekių pristatymo kaina yra tokia pati).

Pristatymo terminas

3-5 darbo dienos nuo apmokėjimo už prekes gavimo. Galimi vėlavimai dėl siuntimo paslaugas teikiančių įmonių darbo sutrikimų.